Menu

Hakkımızda

Şirketimizin tüm faaliyetleri bütün yasal düzenlemeler ve SPK tarafından düzenlenen “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile uyum içinde yürütülmektedir.

Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Raporunda Kurumsal Yönetim İlkelerinde değinilen konu başlıklarının her biri için Şirketimizin uygulamalarına dair bilgiler yanında bu ilkelerde yer alan prensiplerin uygulanmadığı durumlar varsa buna ilişkin gerekçeli açıklamaya, varsa bu prensiplere tam olarak uymama dolayısıyla meydana gelen çıkar çatışmalarına ve gelecekte şirketimizin yönetim uygulamalarında ilkelerde yer alan prensipler çerçevesinde bir değişiklik yapma planının olup olmadığına ilişkin açıklamalara da yer verilmektedir.

Şirketimizi, NETEL KESİCİ TAKIMLAR İTHALAT SANAYİ VE TİCARET. 2013 yılında faaliyete başlamış olup, hızla ürün seçenekleri genişletmiştir. KESİCİ TAKIMLAR zımpara ve makinaları ile sektörde ilk yerimizi aldık. Gelen talepler üzerine dia ve jiletli cnc bıçakları konseptini konularımız arasına ekledik.

Misyonumuz: Dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden en kaliteliyi en ucuza sizlere sunmak

Vizyonumuz: Ürünlerimizin zamanında ve mağduriyetsiz teslim edilmesidir.

Bizlere telefon veya e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Şirketlerin maliyetlerini düşürerek zaman ve emekten tasarruf etmelerini, kısıtlı kaynaklarını verimli kullanabilmelerini ve kendi ana faaliyet alanlarına odaklanmalarını sağlayarak hedeflerine ulaşmalarında destek olmaktır.

Sizin Değerleriniz, Bizim Değerlerimizdir

Netel kesici takımlar olarak , en doğru hizmeti verebilmek için müşteri firmamızın şirket değerlerini, standartlarını ve inanışlarını destekler ve şirket politikası ile stratejisini anlayarak süreci yönetiriz. İhtiyacınız olan,
• Tanıtım pazarlama ve satış organizasyonları için,
Profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışımız ile insan kaynağı çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızdayız.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      All activities of our Company are carried out in compliance with all legal regulations and edited Corporate Governance Principles “issued by CMB.
In the Corporate Governance Principles Compliance Report, for each of the headings mentioned in the Corporate Governance Principles, in addition to the information on the practices of our Company, if there are cases where the principles in these principles are not applied, the reasoned explanation, if any, conflicts of interest arising due to not following these principles, explanations on whether or not there is a plan to make a change within the framework of the principles of the area.
Our company, NETEL CUTTING TOOLS IMPORT INDUSTRY AND TRADE. It started its operations in 2013 and rapidly expanded its product options. CUTTING TOOLS with sanding machines and machinery have taken our first place in the industry. We added the concept of dia and razor blade cnc blades on our inquiries.
Our Mission: To provide you with the best quality without compromising the principles of honesty
Our Vision: Delivering our products on time and without any grievances.
You can reach us by phone or e-mail.
By reducing the costs of companies to save time and effort, to use their limited resources efficiently and to focus on their main activity areas to help them achieve their goals.
Your Values ​​Are Our Values
As Netel cutting tools, we support the company values, standards and beliefs of our company in order to provide the most accurate service and manage the process by understanding the company policy and strategy. You need,
• For promotional marketing and sales organizations,
We are always with you as your human resources solution partner with our professional and quality service understanding.